E-R: 12:00-15:00

Järgmine röst: 15.07

Helista meile:  +372 559 312 88

Ventus kohvi röstikoda

Vormista tellimus
Ostukorv
00€

Ostukorv

Mis on kohvi saladus?

Posted by Dima kohviröstija
On 26.03.2017

Meile on väga meeldiv, et meie klientidel üle kogu Eesti on võimalus teha tellimusi otse kodust ja saada teatud kuupäevaks kätte kvaliteetset värskelt röstitud kohvi.

Added in

Mis on "extraho"?

Posted by Dima kohviröstija
On 26.03.2017

Kallid kohvijoojad, selles postituses tuleb juttu kohvi keetmisajast ja kohvi ekstraheerimisest (ekstraktsioonist).

Added in

Mis on kohvi "happelisus"?

Posted by perfectdailygrind.com
On 26.03.2017

Ma olen kindel, et paljudel teist on tekkinud küsimusi nagu "Miks just veini hapukus?" ja "Kust tuleb greibi hapukus kohvis?". Hiljuti sattusime artikli peale, mis kirjeldas erinevate happelisuste mõju kohvi maitsele. Arvasime, et see võib teie jaoks olla huvitav ning tõkisime selle artikli ka eesti keelde.


Ilusat lugemist

Added in

Kus ja milles hoida kohvi?

Posted by Dima kohviröstija
On 26.03.2017

Kuidas õigesti hoida ja säilitada kohvi? Mille sees? Kus? Mis temperatuuril? Need küsimused ei anna rahu paljudele kohvi hindajatele üle kogu maailma. Iga üks meist tahab, et kohvi jääks võimalikult kauaks oma tippvormi.Vastuseid otsides me pöördume raamatute poole, foorumite, küsime nõu tuttavatelt ,ja kui veab, siis küsime ka kohvi ekspertitelt nõu. Kahjuksinformatsioon, mida võime saada, võib olla tegelikusele vastupidine ja jäetakse palju ruumi oletamisele.Selles blogis üritame saada „i” tähele punkti peale. Pärast suure hulga informatsiooni analüüsimist, mille saime enamasti internetis in..

Added in
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)