E-R: 12:00-15:00

Järgmine röst: 15.07

Helista meile:  +372 559 312 88

Ventus kohvi röstikoda

Vormista tellimus
Ostukorv
00€

Ostukorv

Mis on kohvi saladus?

Mis on kohvi saladus?

2015 aasta sügise alguses käivitasime värskelt röstitud kohvi tellimise teenust Eestis.

Täname kõiki meie kliente tagasiside eest!


Meile on väga meeldiv, et meie klientidel üle kogu Eesti on võimalus teha tellimusi otse kodust ja saada teatud kuupäevaks kätte kvaliteetset värskelt röstitud kohvi.


Meie põhiliseks ülesandeks on pakkuda kohvi hindajatele lahendus: käivitada värskelt röstitud kohvi tellimise teenust. Teiste sõnadega röstime vajalikus koguses kohvi tellimuste täitmiseks ja saadame teie tehtud tellimused läbi kulleriteenuseid pakkuvate firmade või postiga 1-2 päeva jooksul peale röstimist.


Meie kodulehel on osutatud kohvi röstimise kuupäev, mis pakub teile võimalust saada värskelt röstitud kohvi, mis rikkaliku maitse ja aroomiga.


Kohv ei ole kerge toode. Algul ta küpseb marjana kohvipuul, seejärel korjatakse marjad kokku ja need läbivad töötlust. Töötluse tulemusel jäävad alles juba puhtad rohelised oad, mis on juba valmis röstimiseks.

Röstimise ajal toimubki kogu maitse ja aroomi moodustumine.
Rohelised oad sisaldavad neid samu happeid, valke ja kofeiini, mis röstitud kohvgi. Kuid rohelistes ubades puuduvad maitse komponendid, mida röstitud kohvis on üle 1000. Just õige röstimise tehnika võimaldab välja tuua igale sordile omapärast maitset.


Maitse on kõige külluslikum 1-5 päeva jooksul peale röstimist, kuid kahe kuu möödumisel hakkab kohvi kaotama oma maitse omadusi.

Jooge ainult värskelt röstitud kohvi, mis ei ole veel kaotanud oma rikkalikku maitse ja aroomi. 


DIMA kohviröstija  

Dima kohviröstija Posted by Dima kohviröstija